STROJE PIŁKARSKIE Z WŁASNYM NADRUKIEM
  REJESTRACJA  

  Tutaj wybierasz rozgrywki      
 

  MENU GŁÓWNE
Strona główna
O lidze
Turnieje (8)
Opinie (326)
Regulamin
Kontakt
Zapisy
Linki (7)
Archiwum (2)
Foto (0)
  ANKIETA
62
  CYTATY

„Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych”
(Franz Beckenbauer)
 

 
2019/2020- I LIGA - Drużyny - MOW DOLNA

SKŁAD:

Nr Imię i nazwisko Pozycja Bramki

1

  Tomek Szałder

49

2

  Piotr Bilicki

9

3

  Paweł Gaweł

3

4

  Rafał Kosieradzki

0

5

  Bartek Fabiśak

0

6

  Sebastian Prass

10

7

  Ryszard Oleszczak

8

8

  Sebastian Pietrzak

0

9

  Michał Wadas(w)

37

10

  Marcin Kaźmierczak(w)

0

11

  Dąbrowski

7

12

  Bobkowski

1

13

  Michał Pycio

18

14

  Wiśniewski

4

15

  Marteniuk

7

16

  Starczewski

1

WYNIKI:

  Kolejka numer 21

MOW Dolna - MOS Reymonta

21 : 5

(9 : 2)

  Kolejka numer 20

MOW Dolna - DD(OWR) 6 Sierpnia

18 : 5

(12 : 2)

  Kolejka numer 19

OSWG Łucka - MOW Dolna

0 : 1

(0 : 0)

  Kolejka numer 18

MOW Dolna - MOW Patriotów

10 : 0

(0 : 0)

  Kolejka numer 17

MOS Zielonka - MOW Dolna

7 : 3

(3 : 0)

  Kolejka numer 16

MOW Dolna - MOW Barska

12 : 4

(8 : 2)

  Kolejka numer 15

MOS Osowska - MOW Dolna

7 : 1

(2 : 0)

  Kolejka numer 14

DD Konstancin-Jeziorna - MOW Dolna

10 : 3

(8 : 1)

  Kolejka numer 13

MOW Dolna - MOS Brożka

10 : 5

(5 : 3)

  Kolejka numer 12

DD Łukowska - MOW Dolna

4 : 7

(0 : 6)

  Kolejka numer 10

MOS Reymonta - MOW Dolna

3 : 6

(0 : 0)

  Kolejka numer 9

DD(OWR) 6 Sierpnia - MOW Dolna

5 : 12

(1 : 8)

  Kolejka numer 8

MOW Dolna - OSWG Łucka

9 : 3

(4 : 3)

  Kolejka numer 7

MOW Patriotów - MOW Dolna

6 : 7

(3 : 1)

  Kolejka numer 6

MOW Dolna - MOS Zielonka

8 : 2

(4 : 2)

  Kolejka numer 5

MOW Barska - MOW Dolna

7 : 4

(5 : 1)

  Kolejka numer 4

MOW Dolna - MOS Osowska

2 : 10

(0 : 5)

  Kolejka numer 3

MOW Dolna - DD Konstancin-Jeziorna

6 : 6

(4 : 3)

  Kolejka numer 2

MOS Brożka - MOW Dolna

7 : 8

(2 : 5)

  Kolejka numer 1

MOW Dolna - DD Łukowska

18 : 5

(0 : 0)


 

 
 
  ROZGRYWKI
Tabela
Terminarz
Wyniki
Strzelcy (33)
Drużyny (6)
Forum (0)
Foto (0)
  PARTNER

 
 

 


Bydgoszcz (alsp2) Warszawa (clf) Warszawa (wlpn) Biała Podlaska (blsp) Tarnowskie Góry (ploj) Warszawa (slsp) Zabrze (zlpn) Głogów (alf) Czchów (czchow) Lidzbark Warm. (llpn) Tomaszów Maz. (liga6) Toruń (ltsp) Gdańsk (ligasalos) Grudziądz (ligabarzyny) Warszawa (wlf)

Warszawska LigaPiłki Nożnej Ośrodków Wychowawczych i Domów Dziecka - Warszawa