STROJE PIŁKARSKIE Z WŁASNYM NADRUKIEM
  REJESTRACJA  

  Tutaj wybierasz rozgrywki      
 

  MENU GŁÓWNE
Strona główna
O lidze
Turnieje (8)
Opinie (326)
Regulamin
Kontakt
Zapisy
Linki (7)
Archiwum (2)
Foto (0)
  ANKIETA
62
  CYTATY

Walcz zawsze do końca...nigdy się nie poddawaj!
(Anonim)
 

 
2019/2020- I LIGA - Drużyny - DD ŁUKOWSKA

SKŁAD:

Nr Imię i nazwisko Pozycja Bramki

1

  Damian Matuszek(w)

0

2

  Sławomir Stopiński

2

3

  Michał Matysiak

16

4

  Mateusz Przewuski

36

5

  Mateusz Siwka

1

6

  Adam Ławniczek

2

7

  Sylwester Prządka

6

8

  Adrian Dąbrowski

7

9

  Mateusz Gędziarski(w)

2

10

  Krzysztof Żmudziński

1

11

  Radek Rosołek

6

12

  Krzysztof Niedźwiadek(w)

9

13

  Aleksander Zawistowski

7

WYNIKI:

  Kolejka numer 22

DD Łukowska - DD Konstancin-Jeziorna

4 : 13

(2 : 7)

  Kolejka numer 21

MOS Brożka - DD Łukowska

1 : 10

(1 : 4)

  Kolejka numer 20

DD Łukowska - MOS Osowska

2 : 10

(1 : 4)

  Kolejka numer 18

MOS Reymonta - DD Łukowska

10 : 2

(3 : 2)

  Kolejka numer 17

DD Łukowska - DD(OWR) 6 Sierpnia

14 : 4

(4 : 3)

  Kolejka numer 16

OSWG Łucka - DD Łukowska

0 : 1

(0 : 0)

  Kolejka numer 15

DD Łukowska - MOW Patriotów

6 : 6

(2 : 1)

  Kolejka numer 14

DD Łukowska - MOS Zielonka

8 : 13

(3 : 7)

  Kolejka numer 13

MOW Barska - DD Łukowska

10 : 5

(5 : 3)

  Kolejka numer 12

DD Łukowska - MOW Dolna

4 : 7

(0 : 6)

  Kolejka numer 11

DD Konstancin-Jeziorna - DD Łukowska

8 : 2

(1 : 1)

  Kolejka numer 10

DD Łukowska - MOS Brożka

4 : 12

(2 : 5)

  Kolejka numer 9

MOS Osowska - DD Łukowska

24 : 8

(10 : 0)

  Kolejka numer 7

DD Łukowska - MOS Reymonta

1 : 10

(0 : 5)

  Kolejka numer 6

DD(OWR) 6 Sierpnia - DD Łukowska

9 : 7

(0 : 0)

  Kolejka numer 5

DD Łukowska - OSWG Łucka

5 : 2

(1 : 1)

  Kolejka numer 4

MOW Patriotów - DD Łukowska

9 : 7

(4 : 4)

  Kolejka numer 3

MOS Zielonka - DD Łukowska

10 : 1

(1 : 0)

  Kolejka numer 2

DD Łukowska - MOW Barska

3 : 18

(2 : 6)

  Kolejka numer 1

MOW Dolna - DD Łukowska

18 : 5

(0 : 0)


 

 
 
  ROZGRYWKI
Tabela
Terminarz
Wyniki
Strzelcy (33)
Drużyny (6)
Forum (0)
Foto (0)
  PARTNER

 
 

 


Bydgoszcz (alsp2) Warszawa (clf) Warszawa (wlpn) Biała Podlaska (blsp) Tarnowskie Góry (ploj) Warszawa (slsp) Zabrze (zlpn) Głogów (alf) Czchów (czchow) Lidzbark Warm. (llpn) Tomaszów Maz. (liga6) Toruń (ltsp) Gdańsk (ligasalos) Grudziądz (ligabarzyny) Warszawa (wlf)

Warszawska LigaPiłki Nożnej Ośrodków Wychowawczych i Domów Dziecka - Warszawa